نمایندگی آتون





شرکت جام زندگی فعال در زمینه تجارت الکترونیک و توسعه نرم افزار های اینترنتی و اینترانتی می باشد .لذا با توجه به سیاستهای مجموعه برای انجام تجارت به شیوه بلا درنگ و همچنین ارتقای سطح دانش ایرانیان در زمینه تجارت الکترونیک ، محصولات نرم افزاری آتون را جهت فروش در اختیار همکاران قرار دهد . بنابرابن علاقمندان جهت همکاری می توانند با پر کردن فرم مشخصات آمادگی خود را اعلام نمایند.

        


          شرایط نمایندگی به شرح زیر می باشد :

  برای شروع خرید حداقل یکی از پرتالهای آتون 

 همكاران و نمایندگان عزیز  نماینده رسمی آتون نمی باشند و   ادعای ایشان مبنی بر  تولیدو مالكیت نرم افزارها منتفی می باشد و در صورت مشاهده هر گونه اقدامی وسوء استفاده پیگرد قانونی خواهد داشت.

 قیمت نرم افزارها می بایست مطابق با لیست قیمتهای آتون به مشتریان اعلام شود و به هیچ وجه افزایش قیمت در نظر گرفته نشود مگر در خصوص ارائه خدمات جانبی ،مانند طراحی گرافیكی و یا ورود اطلاعات ،شبكه و....  که در این حالت باید قیمتها به تفكیك با هماهنگی تیم نرم افزاری آتون در اختیار خریدار قرار گیرد.

همکاران محترم پس از اخذ نمایندگی از آتون و تکمیل موارد خواسته شده ، به ازای فروش هر یک از محصولات نرم افزاری آتون با کسر 20 درصد از مبلغ کل قرارداد مابقی مبلغ قرار داد را به حساب شرکت جام زندگی واریز می نمایند تا تیم فنی آتون امکانات لازم جهت پیاده سازی و خدمات هر چه بهتر به مشتریان را فراهم آورند.لازم به توضیح است 20درصد کسر شده از قرارداد همان درصد اختصاص یافته به نمایندگان می باشد که در این صورت نماینده می تواند 20درصد کسر شده را به حساب خود واریز نماید.

اگر نماینده ای خارج از فرامین صادر شده از سمت تیم آتون اقدام به فعالیت نماید تمامی مسئولیتها بر عهده ایشان می باشد و تیم آتون هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.

نمایندگی
تمامی حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به جام زندگی می باشد  |  حريم كاربران    شرایط استفاده