Project Description

کلمات کلیدی توسط آتون انتخاب می شوند که مطابق با سطح تجاری ، حجم و رقابت برای ایجاد ترافیک واجد شرایط هستند.

آتون صفحات محصول با ارزش بالا را با استفاده از بهینه سازی برای پیشی گرفتن از رقبای شما رتبه بندی می کند.

ترکیبی از فناوری آتون و افراد می توانند پیوندهای نامحدودی را برای هدفمند با معیارهای تأیید شده توسط موتور های جستجو از دامنه های ارجاع دهنده جدید به هر صفحه مورد نظر در وب سایت شما بدست آورند.

دسترسی به مخاطبان جهانی را با سئو بین المللی شروع کنید

آیا حاضرید قدم بعدی را بردارید و به جهان برسید؟ SEO بین المللی می تواند پیچیده و گیج کننده به نظر برسد ، اما اینگونه نیست. با راهنمایی مناسب ، این مجموعه قابل درک است. ما می توانیم کمک کنیم.

چه چیزی در استراتژی های بین المللی گنجانده شده است

تحقیقات بین المللی کلمات کلیدی
:
مردم در سراسر جهان نه تنها از زبان های مختلف استفاده می کنند بلکه با عبارات مختلفی جستجو می کنند. تحقیقات بین المللی کلمات کلیدی برای یافتن کلمات کلیدی افرادی که در واقع در هر منطقه استفاده می کنند بسیار مهم است.

ایجاد یک برنامه ساختار وب سایت
:
 آیا باید از یک دامنه یا چندین دامنه خاص برای ملت استفاده کنید؟ آیا به چندین صفحه یا صفحه خدمات نیاز به نسخه های مختلف دارید؟ مشاور بین المللی سئو ما را از طریق این سؤالات و موارد دیگر راهنمایی می کند
.

Optimizing Content:ما به شما کمک می کنیم تا محتوای صفحات وب خود را ایجاد کرده و بهینه سازی کنید تا دید در موتورهای جستجو بین المللی و مخاطبان بین المللی افزایش یابد. این شامل موتورهای جستجو که کمتر برای مشتریان انگلیسی زبان شناخته شده هستند ، اما با این وجود بسیار با ارزش هستند. سایت هایی مانند Yandex در روسیه ، Naver در کره جنوبی و Baidu در چین.

سئو چند زبانه
:
مخاطبان جهانی شما با زبانهای مختلف صحبت می کنند و محتوای شما باید به زبان آنها با آنها صحبت کند. ما به شما کمک خواهیم کرد که این کار را انجام دهید.

اجرای راه حل های فنی:
ما به شما کمک می کنیم راه حلهای فنی ارائه محتوای خاص مکان را به مخاطبان جهانی خود تنظیم کنید. این یعنی تسلط بر صفات hreflang ، تغییر مسیر URL و پیوندها و برچسبهای محلی برای بهترین نتیجه
.

گزارش متمرکز
:
داشتن بسیاری از زبانها و عبارات برای تلاش برای کسب رتبه ، می تواند به سرعت خسته کننده شود. ما گزارش را با همه چیز در یک سیستم عامل ساده می کنیم. این درمورد تحویل اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری سریع است. مهمتر از آن ، ما همیشه برای سؤال ، مشاوره و پشتیبانی آماده هستیم.

چرا با آتون کار می کنیم؟
?

یکی از مشاوران بسیار معتبر بین المللی سئو ما را در طی فرایند تهیه یک استراتژی بین المللی سئو که متناسب با نیازهای شما باشد و اهداف شما را در بودجه شما هدایت می کند ، راهنمایی می کند.

ما وقت خواهیم گذاشت تا با شرکت شما و محصولات و خدمات آن آشنا شویم. ما با شما می خواهیم در مورد اهداف بین المللی سئو خود و در مناطقی که می خواهید به آنها برسید ، با شما گفتگو کنیم. سپس ما برای دستیابی به اهداف شما یک استراتژی جامع بین المللی سئو ایجاد خواهیم کرد.

استفاده از سئو برای جلب مشتریان جدید

صحبت کردن با زبان شخصی به معنای چیزی بیشتر از استفاده از کلمات یک زبان خاص است. شما باید از کلماتی که می خواستید استفاده کنید. به عبارت دیگر ، شما فقط نمی توانید یک صفحه کلمه به کلمه را از یک زبان به زبان دیگر ترجمه کرده و انتظار داشته باشید که آن را به مخاطبان جدید برساند. شما باید بفهمید که مردم آن منطقه چگونه صحبت می کنند ، عباراتی را که به کار می برند و چگونه فکر می کنند. ما به شما کمک می کنیم صفحاتی ایجاد کنید که تفاوت های فرهنگی را در نظر بگیرد ، بنابراین شما به طور مؤثر مشتریان را در سراسر جهان تبدیل می کنید. و تفاوت بین بازاریابی به یک کشور در مقابل بازاریابی به یک زبان وجود دارد. ما به شما این امکان را می دهیم که نمای تصویر بزرگ را برای کمک به شما در انجام کار یا کارآمد فراهم کنیم

استفاده از آتون برای شناسایی مشتریان جهانی

ما یک آژانس بین المللی سئو با سالها تجربه در جستجوگرها چند زبانه و بهینه سازی موتورهای جستجو جهانی هستیم. خدمات بین المللی سئو ما به شما کمک می کند تا پیچیدگی های بین المللی سئو و جنبه های فنی ارائه صفحات خاص مکان را به مخاطبان خاص هدایت کنید.

ردیابی تجارت الکترونیکی به طور مشابه به عنوان ردیابی هدف کار می کند اما متریک ردیابی شده کمی متفاوت است. برای مشاغل که POS (نقطه فروش) به طور مستقیم در وب سایت آنها قرار دارد ، ردیابی تجارت الکترونیک یک مرور کلی از داده ها را در طول یک کارزار جستجوگرها فراهم می کند و به مشاغل این امکان را می دهد تا فرصتهایی را در مقیاس پذیری و افزایش درآمد مشاهده کنند. با هدایت داده ها از طریق فیلترهایی مانند جستجوی ارگانیک ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و غیره می توان منشأ ترافیک را ردیابی کرد که به تعیین بیشتر کانالها از طریق سئو کمک می کند و آنالیز و در صورت لزوم بهبود می یابد.

ردیابی هدف برای مشاغل بزرگتر که می خواهند شاهد افزایش ترافیک ، هدایت و درآمد در وب سایت خود باشند ، بهترین کار را می کند. برای یک تجارت بزرگتر ، ردیابی هدف راهی را که وارد بازاریابی می شود نشان می دهد ، بنابراین آنها به درستی به بخش فروش واگذار می شوند. این به ما اجازه می دهد تا ببینیم که رسانه خاص به عنوان یک کانال بازاریابی مناسب است و موفقیت را با نتایج محور داده پیگیری می کند.

در تمام تلاشهای تبلیغاتی سئو، بازده سرمایه گذاری همیشه هدف اصلی ما است. نرخ بازگشت سرمایه معیار نهایی موفقیت در تعیین راه هایی است که سئو باعث افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما و رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو شده است.

مدیریت حساب در کمپین های سئو ما گزارش های ماهانه مفصلی را ارائه می دهد که تمرکز آن بر درآمد حاصل از تولید و بازده سرمایه گذاری است تا برنده های قابل توجه در کمپین سئو شما باشد ، همچنین زمینه هایی برای بهبود و افزایش احتمالی شیوه های سئو را نشان می دهد. امکان تجزیه و تحلیل رسانه ای که درآمد حاصل از آن به وجود آمده است ، مانند ترافیک ارگانیک یا توالی ایمیل ، به کمپین های سئواجازه می دهیم تا در کانالهای فعال با یکدیگر تماس بگیرند و آن را بهینه کنند.

پس از مشاهده نرخ بازگشت سرمایه و درآمد حاصل از لنز اثرات کمپین سئو، تعیین مقیاس پذیری یک تجارت آسان تر است. از درکنرخ بازگشت سرمایه و اینکه سئو چگونه از نرخ بازگشت سرمایه سود برده است ، مشاغل در هر اندازه می توانند تصمیم بگیرند که چگونه با استفاده از بهترین شیوه های سئو می توانید به رتبه بندی خود فشار بیاورید ، ترافیک بیشتری به سایت خود وارد کنید و Rنرخ بازگشات سرمایه و درآمد خود را افزایش دهید.

برای کسب و کارها ،مدیریت رهگیری کمی متفاوت به نظر می رسد. کسب و کارها تمایل دارند که از طریق تماسهای تلفنی و خدمات الکترونیکی منجر به تولید بازدهی شوند. ردیابی این تماس ها و ایمیل ها راهی را برای برقراری ارتباط با تجارت از طریق ترافیک ارگانیک برقرار می کند. سایر معیارها روندهای احتمالی در نتیجه تولید شده را نشان می دهد ، اما ردیابی ترافیک ارگانیک به شما اثبات کمی می دهد که تلاشهای سئو در واقع بازدیدکنندگان بیشتری را به همراه دارد و بنابراین منجر به تعداد بیشتری بازدید می شود.
برای مشتریان در اندازه های کوچکتر ، ردیابی تماس و پیگیری ایمیل به انتقال راه هایی که در آن ترافیک ارگانیک به سایت شما هدایت می شود کمک می کند ، به ما این امکان را می دهد تا به طور مداوم ویژگی های صفحه ای و خارج از صفحه را برای افزایش ترافیک ارگانیک به سایت خود بهینه کنیم.
SEO_Search_Ranking

آماده هستید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید ؟

تیم ما از متخصصین مجرب در زمینه سئو بهره میبرد و آماده ارائه خدمات بهینه سازی برای سایت شما میباشد.

بیایید پتانسیل وب سایت شما را به صورت رایگان ارزیابی کنیم .

مشاوره رایگان سئو