Project Description

کلمات کلیدی توسط آتون انتخاب شده اند که با سطح تجاری ، حجم و رقابت برای ارائه مشتریان جدید مطابقت دارند .

آتون صفحات وب سایت شما را بر اساس موقعیت جغرافیایی و با استفاده از بیش از 200 فاکتور برای پیشی گرفتن از رقبا بهینه سازی می نماید.
آتون ترکیبی از فناوری در اختیار دارد که می تواند پیوندهای نا محدود هدفمند با معیارهای تایید شده توسط گوگل از دامنه های ارجاع دهنده جدید به هر صفحه مورد نظر در وب سایت شما هدایت شوند.
نتایج مورد نیاز خود را دریافت کنید

خدمات محلی بهینه سازی با نتایج بزرگ

چگونگی راهنمای شما در رابطه با سئو محلی

تجزیه و تحلیل جامع سئو

در ابتدا ، ما یک تحلیل کاملی از حوزه خدمات شما انجام خواهیم داد. این شامل یافتن رقبا محلی است که شما باید از آنها پیشی بگیرید ، تجزیه و تحلیل اصطلاحات جستجوی محلی ، مطالعه حجم جستجوی متوسط ​​ماهانه و موارد دیگر.

محتوای بهینه سازی شده سئو

پس از داشتن اطلاعات مورد نیاز ، شروع به انتشار و بهینه سازی محتوای محلی شده برای سایت شما خواهیم کرد. ما به منظور بهبود رتبه بندی جستجوی محلی شما و همچنین بهبود تجربه کاربر ، محتوای هدفمند محلی را منتشر خواهیم کرد.

تحقیق و پشتیبانی از کلید واژه ها

ما همچنین تحقیق مداوم در مورد کلید واژه ها را انجام خواهیم داد تا دریابیم مخاطب هدف شما به چه چیزی علاقه دارد و از چه نوع کلمات کلیدی استفاده می کند. در یک یادداشت فنی تر ، ما برای بهبود لیست های مشاغل محلی و همچنین بهینه سازی صفحات ورود شما به صورت مستمر ، میکرودیتا را به سایت شما اضافه خواهیم کرد.

خدمات بک لینک و صفحات تجاری

ما همچنین صفحه “Google برای کسب و کار ” کسب و کار شما را بهینه می کنیم تا آدرس و شماره تلفن فروشگاه شما را درج کنید. ما همچنین مطابق با آخرین استراتژی های جستجوگرهای تجاری محلی ، کمپین های بک لینک را انجام خواهیم داد. و در آخر ، ما ادعا می کنیم لیست نقشه های Google شما ، به طوری که مکان کسب و کار شما در نقشه های محلی و نتایج جستجو ظاهر می شود.

سئو در مقابل PPC برای مشاغل محلی

ارزش تبلیغات کلیکی در گوگل و هزینه ملموس این تبلیغات برای هدف قرار دادن مخاطبان خاص بر هیچکس پوشیده نیست اما راهکارهای بیشتری برای کسب درآمد از آنچه در نظر دارید وجود دارد در اینجا پنج نقطه قوت تبلیغات دیجیتالی را ذکر میکنیم که مربوط به مشاغل محلی است.

  1. Visibility.برای رسیدن به نتایج جستجو در گوگل پرداخت میبایست هدفمند باشد تا جایی که در کامپیوتر ها بین دو تا چهار تبیلغ و در تلفن همراه بین یک تا سه تبلیغ بر کاربر نمایش داده می شود این به این معناست که کاربر تقریبا تبلیغات گوگل را میبیند حتی اگر از کتار آنها بخواهد بگذرد.
  2. Targeting. > PPC روشی با هدف لیزر برای مشتریان بالقوه فراهم می کند. می توان تبلیغات را بر اساس کلمات کلیدی هدف ، زمان ، تاریخ ، جغرافیا ، زبان ، دستگاه و جمعیتی بازدید کنندگان گذشته بهینه کرد
  3. Speed.توضیحات- Google Ads می تواند در عرض چند دقیقه ایجاد شود و به صورت روزانه تنظیم شود. هیچ راهی سریعتر برای اینکه کسب و کارتان در جستجو قابل مشاهده باشد وجود نداردبه ازای پرداخت هر کلیک برای تبلیغات.
  4. هوش بازاریابی. یکی از جدیدترین به روزرسانی های جستجوی ایمن ، Google مقادیر زیادی از داده های کلید واژه را از ترافیک جستجوی ارگانیک پنهان کرده است. یکی از مزایای PPC این است که چنین محدودیتی وجود ندارد.
  5. A/B testing.با استفاده از Google AdWords ،کسب و کارها می توانند به راحتی تبلیغات ، صفحات فرود و دکمه های تماس به عمل را آزمایش کنند تا تعیین کنند کدام استراتژی بهترین عملکرد را دارد و بالاترین ROI را هدایت می کند..

در همین حال ، نتایج جستجوی ارگانیک و طبیعی Google در زیر این تبلیغات قرار گرفته است ، که از طریق یک الگوریتم درحال تغییر و تحول انجام می شود و هدف آن ارائه بهترین نتیجه ممکن برای جستجوگران برای جستجوی خود است. جستجوی ارگانیک برای اولین بار به عنوان یک کانال بازاریابی نزدیک به 20 سال پیش مشاهده شد که بازاریابان برای اولین بار تشخیص دادند که الگوریتم گوگل و دسترسی کامل موتور جستجوگر آن ثابت کرده است که فرصتی مناسب برای مشاغل برای هدایت ترافیک با کیفیت به سایت خود فراهم می کند.

در اینجا 5 مورد از بزرگترین مزایای بهینه سازی سایت آورده شده است:

  1. اعتبار. رتبه بندی خوبی در جستجوی ارگانیک ، اعتبار قابل توجهی را با مخاطبی که به دنبال خدمات شما هستند به شما می بخشد. در حقیقت ، الفمطالعه اخیر نشان داد که 85٪ از کل کلیک های Google در تبلیغات پولی اتفاق نمی افتد ، بلکه همتایان ارزشی غیر ارادی آنها در زیر مشاهده می کنید. چرا؟ از آنجا که نتایج ارگانیک اعتبار و تبلیغات را تبلیغ می کند.
  2. مقرون به صرفه به طور متوسط ​​، هزینه برای هر کلیک (CPC) برای ترافیک ارگانیک به طور قابل توجهی پایین تر از ترافیک پرداختی است زیرا در عوض پرداخت هزینه است برای هر بازدید کننده سایت شما (همانطور که در مورد تبلیغات وجود دارد) ، پس از بهینه سازی سایت ، بازدیدهای ارگانیک رایگان است.
  3. بهتر ROI. ترافیک ارگانیک ROI به مراتب بالاتر از PPC و هر شکل دیگری از رسانه های پولی را ارائه می دهد. برای مشاغل محلی که از یک فرآیند فروش ، ابزارهایی مانند Call Rail’s ردیابی تماس و ردیابی هدف Google Analytics می تواند به ردیابی مؤثر ROI کمک کند.
  4. پایداری برخلاف ترافیک پرداخت شده ، ترافیک ارگانیک لحظه ای که جلوی پرداخت خود را نمی گیرید از دست نمی رود. به همین ترتیب ، سرمایه گذاری در سئو یک بازی بلند مدت است که می تواند به پایداری یک تجارت در زمان های پیروزی یا قحطی کمک کند.
  5. مزیت رقابتی. سئو چقدر طول می کشد؟ جایی بین 4-6 ماه برای یک کسب و کار محلی که می خواهد بهینه سازی را انجام دهند. اما به محض این که یک سایت کاملاً در نتایج ارگانیک مستقر شود ، رقیبان دشوار خواهند رسید، که به معنای یک مزیت استراتژیک برای مشاغلی است که اکنون سئو را در اولویت خود قرار می دهند.

عمده هزینه و سود PPC در مقابل سئو برای کسب و کار چیست؟ ارزش سئو در مقابل PPC برای تاکتیک های حرفه ای

“یک تجارت بزرگتر از تجارت محلی … به احتمال زیاد می تواند با اندکی هزینه کردن یا مقداری سئو DIY ، در نتایج جستجوی محلی و ارگانیکی دید خوبی را ایجاد کند.”*

آیا نقل قول بالا شما را هیجان زده می کند؟ اگر چنین است ، لیستی از چگونگی شروع کار در DIY SEO را امروز بخوانید.

ردیابی تجارت الکترونیکی به طور مشابه به عنوان ردیابی هدف کار می کند اما متریک ردیابی شده کمی متفاوت است. برای مشاغل که POS (نقطه فروش) به طور مستقیم در وب سایت آنها قرار دارد ، ردیابی تجارت الکترونیک یک مرور کلی از داده ها را در طول یک کارزار جستجوگرها فراهم می کند و به مشاغل این امکان را می دهد تا فرصتهایی را در مقیاس پذیری و افزایش درآمد مشاهده کنند. با هدایت داده ها از طریق فیلترهایی مانند جستجوی ارگانیک ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و غیره می توان منشأ ترافیک را ردیابی کرد که به تعیین بیشتر کانالها از طریق سئو کمک می کند و آنالیز و در صورت لزوم بهبود می یابد.

ردیابی هدف برای مشاغل بزرگتر که می خواهند شاهد افزایش ترافیک ، هدایت و درآمد در وب سایت خود باشند ، بهترین کار را می کند. برای یک تجارت بزرگتر ، ردیابی هدف راهی را که وارد مسیر بازاریابی می شود نشان می دهد ، بنابراین آنها به درستی به بخش فروش واگذار می شوند. این به ما اجازه می دهد تا ببینیم که رسانه خاص به عنوان یک کانال بازاریابی مناسب است و موفقیت را با نتایج محور داده پیگیری می کند.

در تمام تلاشهای تبلیغاتی سئو، بازده سرمایه گذاری همیشه هدف اصلی ما است. ROI معیار نهایی موفقیت در تعیین راه هایی است که سئو باعث افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما و رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو شده است.

مدیریت حساب در کمپین های سئو ما گزارش های ماهانه مفصلی را ارائه می دهد که تمرکز آن بر درآمد حاصل از تولید و بازده سرمایه گذاری است تا برنده های قابل توجه در کمپین سئو شما باشد ، همچنین زمینه هایی برای بهبود و افزایش احتمالی شیوه های سئو را نشان می دهد. امکان تجزیه و تحلیل رسانه ای که درآمد حاصل از آن به وجود آمده است ، مانند ترافیک ارگانیک یا ایمیل ، به کمپین های سئو اجازه می دهیم تا در کانالهای فعال با یکدیگر تماس بگیرند و آن را بهینه کنند.

پس از مشاهده ROI و درآمد حاصل از اثرات کمپین سئو ، تعیین مقیاس پذیری یک تجارت آسان تر است. از درک ROI و اینکه سئو چگونه از ROI سود برده است ، مشاغل در هر اندازه می توانند تصمیم بگیرند که چگونه با استفاده از بهترین شیوه های سئو می توانید به رتبه بندی خود فشار بیاورند ، ترافیک بیشتری به سایت خود وارد کنند و ROI و درآمد خود را افزایش دهند.

برای کسب و کارها ،مدیریت رهگیری کمی متفاوت به نظر می رسد. کسب و کارها تمایل دارند که از طریق تماسهای تلفنی و خدمات الکترونیکی منجر به تولید بازدهی شوند. ردیابی این تماس ها و ایمیل ها راهی را برای برقراری ارتباط با تجارت از طریق ترافیک ارگانیک برقرار می کند. سایر معیارها روندهای احتمالی در نتیجه تولید شده را نشان می دهد ، اما ردیابی ترافیک ارگانیک به شما اثبات کمی می دهد که تلاشهای سئو در واقع بازدیدکنندگان بیشتری را به همراه دارد و بنابراین منجر به تعداد بیشتری بازدید می شود.
برای مشتریان در اندازه های کوچکتر ، ردیابی تماس و پیگیری ایمیل به انتقال راه هایی که در آن ترافیک ارگانیک به سایت شما هدایت می شود کمک می کند ، به ما این امکان را می دهد تا به طور مداوم ویژگی های صفحه ای و خارج از صفحه را برای افزایش ترافیک ارگانیک به سایت خود بهینه کنیم.
SEO_Search_Ranking

آماده هستید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید ؟

تیم ما از متخصصین مجرب در زمینه سئو بهره میبرد و آماده ارائه خدمات بهینه سازی برای سایت شما میباشد.

بیایید پتانسیل وب سایت شما را به صورت رایگان ارزیابی کنیم .

مشاوره رایگان سئو