Project Description

کلمات کلیدی توسط آتون انتخاب شده اند که با سطح تجاری ، حجم و رقابت برای ارائه مشتریان جدید مطابقت دارند.
آتون صفحات ویژه جغرافیایی با ارزش بالا را با استفاده از بهینه سازی برای پیشی گرفتن از رقبای شما رتبه بندی می کند.

ترکیبی از فناوری آتون که افراد می توانند پیوندهای نامحدودی را برای هدفمندی با معیارهای تأیید شده توسط موتورهای جستجو گر از دامنه های ارجاع دهنده جدید به هر صفحه مورد نظر در وب سایت شما بدست آورند.

ما می دانیم که چگونه می توان نتیجه گرفت

آژانس ملی سئو سال

آتون می تواند موارد قابل توجهی را برای دستیابی به ترافیک ارگانیک برای سایت شما مدیریت کند. با استفاده از استراتژی های سئو ، صفحه ای و غیرفعال سئو ، تکنیک های ما مشتریان ما را به نتایج دلخواه خود مشغول می کند.

بهینه سازی و تبدیل برای برندهای ملی

برای رشد مخاطبان خود ، باید بدانید که چگونه وب سایت خود را برای استفاده آسان ، جذاب کنید. با توجه به استراتژی ملی و توجه به تجربه کاربری ، ما به شما کمک می کنیم مخاطبان و حرکات آنها را با تجزیه و تحلیل تبدیل و ممیزی های بهینه سازی را شناسایی کنید. این اطلاعات به ما کمک می کند تا محتوای شما را با تحقیق در مورد کلمات کلیدی با مخاطبان مورد نظر خود تطبیق دهیم و همچنین از سایر وب سایت های مرتبط جهت دستیابی به آنها پیوند مستقیم داشته باشیم.

محتوای سئو ثروت آفرین برای برندهای ملی

ما مطالب درجه یک را ارائه می دهیم که خوانندگان را در صفحات شما طولانی تر نگه می دارد و سایر وب سایت ها را به پیوند به محتوای شما جذب می کند. این امر به شما قدرت می دهد تا از مخاطبان جدید بالقوه و پایگاه مشتری در حال رشد برای تبدیل شدن به بازدیدكنندگان و خریداران بلند مدت استفاده كنید. خدمات ملی ما اطمینان حاصل می کند که کلیه موارد و مقالات شما به خوبی نوشته شده و ساختاری مناسب در صفحات قرار گرفته باشد. محتوا یک قطعه مهم در استراتژی سئو ملی خواهد بود.

  • با تقسیم محتوا در قطعات کوچکتر با استفاده از لیست ها ، هدرها ، خوانایی و قابلیت پیوند را نیز افزایش خواهیم داد.
  • ما اطمینان حاصل می کنیم که محتوا عاری از اشتباهات املا و دستور زبان است.
  • محتوای بی انتها یا محتوای همیشه سبز چیزی است که ما ایجاد می کنیم تا محتوا بتواند با مرور زمان دوباره کشف شود.
  • ما می دانیم که پایگاه مشتری بالقوه امروز گسترده است. ما می توانیم محتوای خود را به چند زبان توسعه دهیم و آن را به دایرکتوری های غیر انگلیسی ارائه دهیم.

تحقیقات کلمات کلیدی برای برندهای ملی

با داشتن یک تیم تحقیقاتی در مورد کلمات کلیدی مانند تیم آتون ، ما فرایند خود را کامل کرده ایم تا بر روی اصطلاحات دقیق مورد نیاز در مواقع ترافیک سایت تمرکز کنیم. در حالی که می دانیم محتوای خوباز همه جهات مهم است ، این کلمات کلیدی به درستی قرار می گیرد که آن را عالی و مرتب می کند. استراتژی مناسب کلمات کلیدی به شما امکان قرار گرفتن در سطح ملی را می دهد که زمینه بازی را هم تراز می کند. آیا می خواهید در یک بازار بزرگتر رقابت کنید؟ فرایند تحقیق موضوعی کلمات کلیدی ما به شما امکان می دهد همین کار را انجام دهید. ما فقط به دنبال چند کلید واژه اصلی نیستیم که بتوانیم روی آنها تمرکز کنیم. ما مضامین کلمات کلیدی را درست مانند Google انجام می دهیم. این کمک می کند تا محتوای شما برای خوانندگانتان پر معنی تر شود و دقیقاً به موتور جستجوگرمی دهد تا دقیقاً آنچه را که می خواهند در صفحات شما بیابند و رتبه بندی کنند.

فراگیری لینک برای برندهای ملی

درآتون ، ما از تاکتیک های ملی سئو استفاده می کنیم تا سایت های واجد شرایط برای دستیابی به لینک را در مقیاس بزرگ شناسایی کنیم. پس از شناسایی این سایتها ، آنها با استفاده دقیق از یک فرآیند اعتبار سنجی چند مرحله ای ، به دقت تأیید کردند تا اطمینان حاصل شود که پیوندهای ما به دست آمده از Google دوستانه بوده و برای شما طولانی مدت مفید است.

تاکتیک های سئو در محور داده ها

غیرممکن است بدانید چه تغییراتی باید ایجاد شود ، چه شکافهایی را باید پر کنید و کدام جهت را بدون داده های جدی و کامل هدایت کنید. پلتفرم تجزیه و تحلیل آتون داده هایی را در زمان واقعی به شما ارائه می دهد تا بتوانید نتایج خود را همانطور که اتفاق می افتد مشاهده کنید و تنظیماتی را برای ماندن در صدر انجام دهید. این شما را آماده می کند تا حرکاتی را انجام دهید که به آن لبه اضافی می بخشد. اما مهمتر از همه ، این امکان را به شما می دهد تا شفافیت خود را ببینید که همه تلاشهای شما در کجا هدف قرار دارد. می توانید هر کاری را که آتون از طرف شما انجام می دهد ، مشاهده کنید که چیزی نیست که همه “متخصصین” ارائه دهند. ما مهارت های خود را به شما نشان دهد.

وقتی می خواهید یک شرکت ملی متمرکز که بتواند نیاز شما مشتریان محلی ، مشتریان ملی و حتی بین المللی را برآورده کند ، آتون سئو یکی از گزینه های انتخاب شده است. ممکن است سایر شرکت ها ادعا کنند که بهترین هستند ، اما ما جوایز آژانس برتر جستجوگرها سال ازموتور های جستجو گر را کسب کرده ایم. امروز با ما در تماس باشید تا ببینید چه چیزی ما را بالاتر از بقیه قرار می دهد. ناامید نخواهید شد

سئوالات متداول در رابطه با سئو ملی

آیا سئو ملی گرانتر از تبلیغات محلی است؟
خیر. فرایند یک کمپین ملی جامع و کارآمد مشابه برنامه های محلی برای کلمات کلیدی رقابتی است. تفاوت های کمی در استراتژی وجود دارد ، اما هزینه آن زیاد نیست.

آیا یک کمپین می تواند مخاطبان محلی و ملی را هدف قرار دهد؟

بله! با استفاده از معماری مناسب سایت و بهینه سازی صفحه ، سایت شما می تواند نظر هر دو نوع بازدید کننده را به خود جلب کند.

آیا تجارت من باید مکانهای فیزیکی در سراسر کشور داشته باشد؟
خیر. تجارت شما می تواند در یک مکان دارای یک دفتر مرکزی باشد و در آنجا همه مشتریان را در سراسر کشور هدف قرار دهد (تا زمانی که شما واقعاً خدمات آن مخاطبان را انجام دهید).

آیا تحقیق کلمه کلیدی متفاوت است
؟

تغییرات اساسی در استراتژی هدفگذاری اساسی در زمینه تحقیقات کلمات کلیدی وجود دارد ، اما روند کلی تحقیقات کلمات کلیدی موضوعی تقریباً یکسان است.

آیا مجبورم وب سایت خود را دوباره طراحی کنم?
در موارد نادر سایت شما باید صفحات جدیدی را برای یک کارزار جستجوگرها Sandbad ایجاد کند ، اما تیم ما در تلاش است تا طرحی را ایجاد کند که بدون نیاز به تغییرات در مقیاس بزرگ ، نتایج موثری را به دنبال داشته باشد.

ردیابی تجارت الکترونیکی به طور مشابه به عنوان ردیابی هدف کار می کند اما متریک ردیابی شده کمی متفاوت است. برای مشاغل که POS (نقطه فروش) به طور مستقیم در وب سایت آنها قرار دارد ، ردیابی تجارت الکترونیک یک مرور کلی از داده ها را در طول یک کارزار جستجوگرها فراهم می کند و به مشاغل این امکان را می دهد تا فرصتهایی را در مقیاس پذیری و افزایش درآمد مشاهده کنند. با هدایت داده ها از طریق فیلترهایی مانند جستجوی ارگانیک ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و غیره می توان منشأ ترافیک را ردیابی کرد که به تعیین بیشتر کانالها از طریق سئو کمک می کند و آنالیز و در صورت لزوم بهبود می یابد.
ردیابی هدف برای مشاغل بزرگتر که می خواهند شاهد افزایش ترافیک ، هدایت و درآمد در وب سایت خود باشند ، بهترین کار را می کند. برای یک تجارت بزرگتر ، ردیابی هدف راهی را که وارد بازاریابی می شود نشان می دهد ، بنابراین آنها به درستی به بخش فروش واگذار می شوند. این به ما اجازه می دهد تا ببینیم که رسانه خاص به عنوان یک کانال بازاریابی مناسب است و موفقیت را با نتایج محور داده پیگیری می کند.

در تمام تلاشهای تبلیغاتی سئو ، بازده سرمایه گذاری همیشه هدف اصلی ما است. نرخ بازگشت سرمایه معیار نهایی موفقیت در تعیین راه هایی است که سئو باعث افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما و رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو شده است.

مدیریت حساب در کمپین های سئو ما گزارش های ماهانه مفصلی را ارائه می دهد که تمرکز آن بر درآمد حاصل از تولید و بازده سرمایه گذاری است تا برنده های قابل توجه در کمپین سئو شما باشد ، همچنین زمینه هایی برای بهبود و افزایش احتمالی شیوه های سئو را نشان می دهد. امکان تجزیه و تحلیل رسانه ای که درآمد حاصل از آن به وجود آمده است ، مانند ترافیک ارگانیک یا توالی ایمیل ، به کمپین های سئو اجازه می دهیم تا در کانالهای فعال با یکدیگر تماس بگیرند و آن را بهینه کنند.

پس از مشاهده نرخ بازگشت سرمایه و درآمد حاصل از اثرات کمپین سئو، تعیین مقیاس پذیری یک تجارت آسان تر است. از درک نرخ بازگشت سرمایه و اینکه سئو چگونه از بازگجشت سرمایه سود برده است ، مشاغل در هر اندازه می توانند تصمیم بگیرند که چگونه با استفاده از بهترین شیوه های سئو می توانید به رتبه بندی خود فشار بیاورید ، ترافیک بیشتری به سایت خود وارد کنید و نرخ بازگشت سرمایه و درآمد خود را افزایش دهید.

برای مشاغل کوچکتر ، رهگیری پیگیری کمی متفاوت به نظر می رسد. مشاغل کوچکتر تمایل دارند که از طریق تماسهای تلفنی و توالیهای الکترونیکی منجر به تبهره برداری شوند. ردیابی این تماس ها و ایمیل ها راهی را برای برقراری ارتباط با تجارت از طریق ترافیک ارگانیک برقرار می کند. سایر معیارها روندهای احتمالی در محصولات تولید شده را نشان می دهد ، اما ردیابی ترافیک ارگانیک به شما اثبات کمی می دهد که تلاشهای سئو در واقع بازدیدکنندگان بیشتری را به همراه دارد و بنابراین منجر به تعداد بیشتری می شود.

برای مشتریان در اندازه های کوچکتر ، ردیابی تماس و پیگیری ایمیل به انتقال راه هایی که در آن ترافیک ارگانیک به سایت شما هدایت می شود کمک می کند ، به ما این امکان را می دهد تا به طور مداوم ویژگی های صفحه ای و خارج از صفحه را برای افزایش ترافیک ارگانیک به سایت خود بهینه کنیم.

SEO_Search_Ranking

آماده هستید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید ؟

تیم ما از متخصصین مجرب در زمینه سئو بهره میبرد و آماده ارائه خدمات بهینه سازی برای سایت شما میباشد.

بیایید پتانسیل وب سایت شما را به صورت رایگان ارزیابی کنیم .

مشاوره رایگان سئو