Project Description

کلمات کلیدی توسط آتون انتخاب شده اند که با سطح تجاری ، حجم و رقابت برای ارائه مشتریان جدید مطابقت دارند.

آتون صفحات ویژه جغرافیایی با ارزش بالا را با استفاده از بهینه سازی برای پیشی گرفتن از رقبای شما رتبه بندی می کند.

ترکیبی از فناوری آتون که افراد می توانند پیوندهای نامحدودی را برای هدفمندی با معیارهای تأیید شده توسط موتورهای جستجو گر از دامنه های ارجاع دهنده جدید به هر صفحه مورد نظر در وب سایت شما بدست آورند.

ما شریک سئو شما هستیم

خدمات مشاوره سئو

خدمات مشاوره سئو

برای ترافیک ارگانیکی به سایت شما با خدمات و استراتژی مشاوران ما امکان پیدا میکند . تکنیک های سئو آتون جامع و مبتنی بر اصول عقل سلیقه ، میباشد ما با شما و تیم شما همکاری خواهیم کرد تا به شما در تجزیه و تحلیل رقابت و تحقیق در زمینه مضامین کلمات کلیدی قدرتمند برای جذب Google ، و سایر موتورهای جستجو “کمک کنیم.

خدمات تحقیقاتی کلمات کلیدی موضوعی

سئو اطمینان حاصل می کند که شما کلمات کلیدی مناسبی را برای هدف قرار دادن در عناوین ، URL ها ، توضیحات متنها ، پیوندها و موارد دیگر انتخاب می کنید. یک شرکت مشاوره جستجوگر ارگانیک بی تجربه تر ممکن است به سادگی یک جستجوی کلمه کلیدی Google را انجام داده و تصمیم بگیرد که از اصطلاحات برتر جستجو پیروی کند. در آتون ، ما با تحقیق در مورد کلمات کلیدی موضوعی ، رویکردی جامع تر در پیش می گیریم. Google دوست دارد محتوای مربوط را ببیند ، و مضامین به شما نشان می دهد که محتوای شما همان چیزی است که جستجو به روشی ساده تر به دنبال آن است. ما اساساً هر کاری که می توانیم انجام می دهیم تا رتبه سایت شما به سادگی هرچه ساده تر برای Google انجام شود.
سئو یک کار وقت گیر است ، و در حالی که کار با مضامین ممکن است این موضوع را حتی بیشتر کند ، می دانیم که با نتایج تفاوت بزرگی ایجاد می کند. بیش از 92٪ مشتریان ما نرخ بازگشت سرمایه را طی سه ماه اول مشاهده می کنند. شاید شما یک سال پیش کسی را داشته باشید که برای شما تحقیق کلمات کلیدی انجام دهدما اکیداً توصیه می کنیم این کار را هرچه سریعتر انجام دهید زیرا همه چیز تغییر می کند. به سرعت. با مشاور بهینه سازی موتور جستجو که می توانید به عنوان مدیر پروژه های کلمات کلیدی خود اعتماد کنید ، در ارتباط باشید.

حسابرسی سئو

بعضی مواقع به یک نظر نیاز دارید و خدمات مشاوره ما در زمینه حسابرسی سئو همین مسئله را ارائه می دهند. اگر نگران شکافهای سئو خود هستید عملکرد خود را یک بار نظارت کنید یا در مورد راه حل های کامل استراتژی ما دیدن کنید. در هر صورت ، ما خدمات خود را فقط به آنچه شما نیاز دارید متناسب خواهیم بود.

تکنیکهای سئو

سئو فنی واقعاً پایه و اساس هرگونه فعالیت عالی سئو می باشد و شامل طراحی وب ، قالب بندی ، پیاده سازی و ایجاد تغییرات بزرگی مانند مهاجرت وب سایت است. ما کد را تمیز می کنیم تا جزئیات لازم را که از دست رفته است پیدا کنیم. در اینجا پارامترهایی را که برای موفقیت شما لازم است می دانیم.

ایجاد محتوا و بهینه سازی

هر کس می تواند یک “نویسنده” استخدام کند تا بتواند برخی از مطالب را برای سایت شما ، صفحات یا وبلاگ شما جمع کند نویسندگان و کپی نویسان آتون از کیفیت بالایی برخوردار هستند و از همه نوع پروژه ها با سئو در رأس هر کلمه پشتیبانی می کنند. آنها بر روی جذب محتوا تمرکز می کنند که نه تنها خوانندگان را به سمت خود جذب می کند بلکه آنها را در صفحه نگه می دارد و درگیر می شود و به نرخ “زمان در صفحه” کمک می کند. به عبارت دیگر ، مطمئناً ، ما می خواهیم موتور جستجوگر را با قرار دادن كلمات مناسب و سئو مناسب ، خوشحال كنیم ، اما ما همچنین می خواهیم به خوانندگان شما نیز مطالب مناسب ارائه دهیم. بهترین نویسندگان با توجه به هر دو هدف خلق می کنند.

ساختار سرویسها

خواه به یک لینک با کیفیت بالا و یا به لینک های با کیفیت پایین نیاز دارید ، آتون می تواند کمک کند. مشاوره خدمات ما شامل یک تجزیه و تحلیل رایگان است تا به شما اطلاع دهیم که دقیقاً در کجا با تلاشهای خود در زمینه ساخت لینک و نمونه کارها پیوند کامل دارید. ما استراتژی هایی را برای مدت کوتاه و بلند مدت ارائه می دهیم تا به شما کمک کند اقتدار مورد نیاز خود را برای رتبه بالاتر کسب کنید. هر مرحله در رتبه بندی به معنای توجه بیشتر به خدمات و محصولات شما و پول بیشتر در جیب شما است.

مهمترین چیزی که باید در مورد خدمات مشاوره بهینه سازی موتور جستجو بدانیم این است که ما می توانیم متناسب با نیازهای شما پیشنهادات خود را بصورت دلخواه تنظیم کنیم. شما به یک راه حل کامل استراتژیک نیاز دارید یا فقط در برخی زمینه های خاص به کمک نیاز دارید ، ما یک مشاور برتر برای خدمت به شما هستیم. اگر مطمئن نیستید چه لازم دارید؟ به ما اطلاع دهید که چه سؤالاتی دارید و بلافاصله شروع خواهیم کرد تا جواب شما را بدهیم . امروز با ما در تماس باشید!

ردیابی تجارت الکترونیکی به طور مشابه به عنوان ردیابی هدف کار می کند اما متریک ردیابی شده کمی متفاوت است. برای مشاغل که POS (نقطه فروش) به طور مستقیم در وب سایت آنها قرار دارد ، ردیابی تجارت الکترونیک یک مرور کلی از داده ها را در طول یک کارزار جستجوگرها فراهم می کند و به مشاغل این امکان را می دهد تا فرصتهایی را در مقیاس پذیری و افزایش درآمد مشاهده کنند. با هدایت داده ها از طریق فیلترهایی مانند جستجوی ارگانیک ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و غیره می توان منشأ ترافیک را ردیابی کرد که به تعیین بیشتر کانالها از طریق سئو کمک می کند و آنالیز و در صورت لزوم بهبود می یابد.

ردیابی هدف برای مشاغل بزرگتر که می خواهند شاهد افزایش ترافیک ، هدایت و درآمد در وب سایت خود باشند ، بهترین کار را می کند. برای یک تجارت بزرگتر ، ردیابی هدف راهی را که وارد مسیر بازاریابی می شود نشان می دهد ، بنابراین آنها به درستی به بخش فروش واگذار می شوند. این به ما اجازه می دهد تا ببینیم که رسانه خاص به عنوان یک کانال بازاریابی مناسب است و موفقیت را با نتایج محور داده پیگیری می کند.

در تمام تلاشهای تبلیغاتی سئو، بازده سرمایه گذاری همیشه هدف اصلی ما است. ROI معیار نهایی موفقیت در تعیین راه هایی است که سئو باعث افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما و رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو شده است.
مدیریت حساب در کمپین های سئو ما گزارش های ماهانه مفصلی را ارائه می دهد که تمرکز آن بر درآمد حاصل از تولید و بازده سرمایه گذاری است تا برنده های قابل توجه در کمپین سئو شما باشد ، همچنین زمینه هایی برای بهبود و افزایش احتمالی شیوه های سئو را نشان می دهد. امکان تجزیه و تحلیل رسانه ای که درآمد حاصل از آن به وجود آمده است ، مانند ترافیک ارگانیک یا ایمیل ، به کمپین های سئو اجازه می دهیم تا در کانالهای فعال با یکدیگر تماس بگیرند و آن را بهینه کنند.

پس از مشاهده ROI و درآمد حاصل از اثرات کمپین سئو ، تعیین مقیاس پذیری یک تجارت آسان تر است. از درک ROI و اینکه سئو چگونه از ROI سود برده است ، مشاغل در هر اندازه می توانند تصمیم بگیرند که چگونه با استفاده از بهترین شیوه های سئو می توانید به رتبه بندی خود فشار بیاورند ، ترافیک بیشتری به سایت خود وارد کنند و ROI و درآمد خود را افزایش دهند.

برای کسب و کارها ،مدیریت رهگیری کمی متفاوت به نظر می رسد. کسب و کارها تمایل دارند که از طریق تماسهای تلفنی و خدمات الکترونیکی منجر به تولید بازدهی شوند. ردیابی این تماس ها و ایمیل ها راهی را برای برقراری ارتباط با تجارت از طریق ترافیک ارگانیک برقرار می کند. سایر معیارها روندهای احتمالی در نتیجه تولید شده را نشان می دهد ، اما ردیابی ترافیک ارگانیک به شما اثبات کمی می دهد که تلاشهای سئو در واقع بازدیدکنندگان بیشتری را به همراه دارد و بنابراین منجر به تعداد بیشتری بازدید می شود.
برای مشتریان در اندازه های کوچکتر ، ردیابی تماس و پیگیری ایمیل به انتقال راه هایی که در آن ترافیک ارگانیک به سایت شما هدایت می شود کمک می کند ، به ما این امکان را می دهد تا به طور مداوم ویژگی های صفحه ای و خارج از صفحه را برای افزایش ترافیک ارگانیک به سایت خود بهینه کنیم.
SEO_Search_Ranking

آماده هستید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید ؟

تیم ما از متخصصین مجرب در زمینه سئو بهره میبرد و آماده ارائه خدمات بهینه سازی برای سایت شما میباشد.

بیایید پتانسیل وب سایت شما را به صورت رایگان ارزیابی کنیم .

مشاوره رایگان سئو