Project Description

کلمات کلیدی توسط آتون انتخاب شده اند که با سطح تجاری ، حجم و رقابت برای ارائه مشتریان جدید مطابقت دارند.

آتون صفحات ویژه جغرافیایی با ارزش بالا را با استفاده از بهینه سازی برای پیشی گرفتن از رقبای شما رتبه بندی می کند.

ترکیبی از فناوری آتون که افراد می توانند پیوندهای نامحدودی را برای هدفمندی با معیارهای تأیید شده توسط موتورهای جستجو گر از دامنه های ارجاع دهنده جدید به هر صفحه مورد نظر در وب سایت شما بدست آورند.

بصورت متفاوت شروع کنید

سئو برای طراحی سایت جدید

اولین قدم برای شروع تجارت آنلاین شما سرمایه گذاری در سئو با کیفیت برای هر طراحی وب سایت جدید است. بهینه سازی موتور جستجو از کلمات کلیدی خاصی برای کمک به افزایش تعداد افرادی که از وب سایت شما بازدید می کنند ، استفاده می کند. این به آن کمک می کند تا در صفحات اصلی نتایج موتور جستجو یا SERP بالاتر باشد. تکنیک های جدید سئو وب سایت اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما در بالای SERP ها ظاهر شود هر زمان که مشتری بالقوه ای را در یک کلمه کلیدی خاص تایپ کند ، به طور ایده آل مورد مرتبط با محصولات یا خدمات تجاری شما.

چرا با یک مشاور SEO کار می کنید؟

مشاور سئو اولین شخصی است که هنگام جستجوی خدمات در سئو برای پروژه های جدید به شما کمک می کند. مشاوران خبره و مجرب ما در تعیین اهداف و برنامه بازاریابی دیجیتال شما در کنار هم همکاری می کنند. هنگامی که اهداف خود را تعیین می کنید ، تیم ما وب سایت تازه ایجاد شده و عملکرد آن را کاملاً مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. اگر می خواهید وب سایت خود را بهینه کنید ، ابتدا باید نقاط قوت و ضعف آن را کشف کنید. پس از آن ، می توانید به مرحله بعدی بروید – تجزیه و تحلیل رقابتی.

تحلیل رقابتی

بین ابزارهای Moz و Ahrefs می توانید ببینید که رقابت های شما در چه رتبه بندی قرار دارد ، آنها از چه کسانی پیوند می گیرند و چگونه شما را ضرب می کنند. تحلیل کسانی که با آنها رقابت می کنید بسیار مهم است. این می تواند به شما کمک کند تا ببینید که چه کلمات کلیدی واقعاً از دسترس خارج نیستند ، (و این موارد ممکن است به راحتی مواردی باشد که از دست رفته اید) و اینکه از چه کسی می توانید پیوندها را بدست آورید ، به شما کمک می کند رقابت خود را پشت سر بگذارید. .
این تجزیه و تحلیل رقابت باید روی هر تصمیمی که تصمیم می گیرید با مبارزات انتخاباتی خود پیش برید تأثیر بگذارد زیرا این اطلاعات طلای مطلق است.

تحقیقات کلمات کلیدی برای وب سایت های جدید

کلمات کلیدی باعث ایجاد و یا شکستن وب سایت و حضور دیجیتالی و اقتدار شما می شوند ، بنابراین تحقیقات کلمات کلیدی مرحله مهمی است که ما زمان و تلاش خود را در آن قرار می دهیم. ما یک تحقیق و تحلیل عمیق از اصطلاحات جستجوی محبوب در اینترنت انجام می دهیم. اما بیش از آن ، ما از تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی موضوعی استفاده می کنیم تا اصطلاحات جستجوی شما را با کلمات کلیدی معنایی برای رشد ارگانیک جمع کنیم. تیم ما یک مطالعه گسترده در مورد چگونگی جستجوی مشتریان آنلاین و تجزیه و تحلیل میزان جستجو ، فرصت و رقابت با استفاده از ابزارهای کلیدی کلیدی به روز شده و انجام می دهد.

سئو محلی در مقابل سئو بین المللی

جستجوگرها برای طراحی وب سایت جدید ، نیاز به پوشش صحنه دیجیتال محلی و بین المللی دارد تا بتوانید به دامنه وسیع تری از مشتریان بالقوه برسید. ما از ابزارهای جمعیتی برای هدف قرار دادن بازار محلی و بین المللی استفاده می کنیم.

لینک سازی در مقابل دیجیتال PR

ساختمان پیوند بخشی جدایی ناپذیر از بهینه سازی موتور جستجو است. پیوندهای خارجی که به وب سایت شما اشاره می کنند به موتورهای جستجو می گویند سایت شما اطلاعات ارزشمندی را در اختیار بازدید کنندگان خود قرار می دهد. آنها رأی اعتماد به نفس سایت شما هستند و به ایجاد مرجع دامنه و رتبه صفحه شما کمک می کنند.

همه اینها بدان معناست که روابط عمومی دیجیتال اعتبار شما را بالا می برد و به شما نسبت به رقبا کمک می کند. با این حساب ، ما همچنین بر ساخت و تولید پیوندهای معتبر متمرکز می شویم که تأثیر مثبتی بر وب سایت یا مارکت شما می گذارد.

دیابی تجارت الکترونیکی به طور مشابه به عنوان ردیابی هدف کار می کند اما متریک ردیابی شده کمی متفاوت است. برای مشاغل که POS (نقطه فروش) به طور مستقیم در وب سایت آنها قرار دارد ، ردیابی تجارت الکترونیک یک مرور کلی از داده ها را در طول یک کارزار جستجوگرها فراهم می کند و به مشاغل این امکان را می دهد تا فرصتهایی را در مقیاس پذیری و افزایش درآمد مشاهده کنند. با هدایت داده ها از طریق فیلترهایی مانند جستجوی ارگانیک ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و غیره می توان منشأ ترافیک را ردیابی کرد که به تعیین بیشتر کانالها از طریق سئو کمک می کند و آنالیز و در صورت لزوم بهبود می یابد.

ردیابی هدف برای مشاغل بزرگتر که می خواهند شاهد افزایش ترافیک ، هدایت و درآمد در وب سایت خود باشند ، بهترین کار را می کند. برای یک تجارت بزرگتر ، ردیابی هدف راهی را که وارد بازاریابی می شود نشان می دهد ، بنابراین آنها به درستی به بخش فروش واگذار می شوند. این به ما اجازه می دهد تا ببینیم که رسانه خاص به عنوان یک کانال بازاریابی مناسب است و موفقیت را با نتایج محور داده پیگیری می کند.

در تمام تلاشهای تبلیغاتی سئو ، بازده سرمایه گذاری همیشه هدف اصلی ما است. نرخ بازگشت سرمایه معیار نهایی موفقیت در تعیین راه هایی است که سئو باعث افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما و رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو شده است.
مدیریت حساب در کمپین های سئو ما گزارش های ماهانه مفصلی را ارائه می دهد که تمرکز آن بر درآمد حاصل از تولید و بازده سرمایه گذاری است تا برنده های قابل توجه در کمپین سئو شما باشد ، همچنین زمینه هایی برای بهبود و افزایش احتمالی شیوه های سئو را نشان می دهد. امکان تجزیه و تحلیل رسانه ای که درآمد حاصل از آن به وجود آمده است ، مانند ترافیک ارگانیک یا توالی ایمیل ، به کمپین های سئو اجازه می دهیم تا در کانالهای فعال با یکدیگر تماس بگیرند و آن را بهینه کنند.

پس از مشاهده نرخ بازگشت سرمایه و درآمد حاصل از اثرات کمپین سئو، تعیین مقیاس پذیری یک تجارت آسان تر است. از درک نرخ بازگشت سرمایه و اینکه سئو چگونه از بازگجشت سرمایه سود برده است ، مشاغل در هر اندازه می توانند تصمیم بگیرند که چگونه با استفاده از بهترین شیوه های سئو می توانید به رتبه بندی خود فشار بیاورید ، ترافیک بیشتری به سایت خود وارد کنید و نرخ بازگشت سرمایه و درآمد خود را افزایش دهید.

برای مشاغل کوچکتر ، رهگیری پیگیری کمی متفاوت به نظر می رسد. مشاغل کوچکتر تمایل دارند که از طریق تماسهای تلفنی و توالیهای الکترونیکی منجر به تبهره برداری شوند. ردیابی این تماس ها و ایمیل ها راهی را برای برقراری ارتباط با تجارت از طریق ترافیک ارگانیک برقرار می کند. سایر معیارها روندهای احتمالی در محصولات تولید شده را نشان می دهد ، اما ردیابی ترافیک ارگانیک به شما اثبات کمی می دهد که تلاشهای سئو در واقع بازدیدکنندگان بیشتری را به همراه دارد و بنابراین منجر به تعداد بیشتری می شود.
برای مشتریان در اندازه های کوچکتر ، ردیابی تماس و پیگیری ایمیل به انتقال راه هایی که در آن ترافیک ارگانیک به سایت شما هدایت می شود کمک می کند ، به ما این امکان را می دهد تا به طور مداوم ویژگی های صفحه ای و خارج از صفحه را برای افزایش ترافیک ارگانیک به سایت خود بهینه کنیم.
SEO_Search_Ranking

آماده هستید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید ؟

تیم ما از متخصصین مجرب در زمینه سئو بهره میبرد و آماده ارائه خدمات بهینه سازی برای سایت شما میباشد.

بیایید پتانسیل وب سایت شما را به صورت رایگان ارزیابی کنیم .

مشاوره رایگان سئو