Project Description

کلمات کلیدی توسط آتون انتخاب شده اند که با سطح تجاری ، حجم و رقابت برای ارائه مشتریان جدید مطابقت دارند.

آتون صفحات ویژه جغرافیایی با ارزش بالا را با استفاده از بهینه سازی برای پیشی گرفتن از رقبای شما رتبه بندی می کند.

ترکیبی از فناوری آتون که افراد می توانند پیوندهای نامحدودی را برای هدفمندی با معیارهای تأیید شده توسط موتورهای جستجو گر از دامنه های ارجاع دهنده جدید به هر صفحه مورد نظر در وب سایت شما بدست آورند.

شریک با آتون

یک برنامه فروش برای رشد و توسعه مشاغل شما

تخصص سئو آتون

با همکاری با تسم مجرب آتون، برای هر یک از وظایف خود به تیمی از متخصصین سئو با تمرکز بالا ، فداکار و پرشور دسترسی خواهید یافت. ما به عنوان رهبران خدمات نمایندگی فروش سئو با برچسب سفید ،دارای بخش کاملی از کارشناسان سئو هستیم که بسیار ماهر هستند و از تمام پیشرفت های مدرن در زمینه سئو آگاه هستند. ما با تمام الگوریتم های موتورهای جستجوگر به روز می مانیم و مرتباً تنظیم می کنیم تا مطمئن شویم که خدمات ارائه شده به روز و مؤثر باقی می مانند.

نماینده فروش برای سئو چیست؟

نمایندگی فروش سئو بنگاه اقتصادی است که با سئو سرو کار دارد و خدمات خود را به سایر شرکتها ، که یک نمایه خصوصی فروش سئو در این مورد است ، بر عهده دارد. آنها معمولاً با سردبیران ، نویسندگان و ناشران برای انجام تحقیقات در مورد کلید واژه ها کار می کنند و پیوندهایی با ارزش را در مقیاس تولید می کنند. آنها همچنین با تیمی از نویسندگان کپی کار می کنند که وظیفه تولید محتوا را بر عهده دارند.

به عبارت دیگر ، افرادی که از نمایندگان فروش استفاده می کنند می توانند خدمات سئو را ارائه دهند اما آنها در درجه اول با یک تیم داخلی از متخصصان سئو کار نمی کنند.

بزرگترین مزایای سئو برون سپاری

فروشندگان سئو از جهات متعددی سودمند هستند و دلایل زیادی وجود دارد که شما باید از آنها استفاده کنید.

سئو یک فرآیند پیچیده است

با ادامه یافتن الگوریتم های جدید موتورهای جستجو ، دنیای سئو پیچیده تر می شود. بر خلاف گذشته که رتبه بندی جستجوگر بر اساس لینک های بک گراند و متون خاص انجام می شد ، امروز تغییرات جدید در الگوریتم های موتور جستجو گر بسیار بیشتر درگیر هستند. شما فقط نمی توانید بک گراند خریداری کنید و محتوای خود را با کلمات کلیدی پر کنید. شما باید دقیقاً بدانید که چه کاری انجام می دهید. اگر در بهینه سازی موتور جستجو صلاحیت نداشته باشید ، این روند می تواند بسیار طاقت فرسا و ناامیدکننده باشد. فروشندگان سئو روند کار را برای شما ساده تر می کنند تا بدون نیاز به هزینه برای استخدام مترجمان ، به مشتریان خود خدمات سئو مورد نیاز خود را ارائه دهند.

سئو عملی ساده نیست

سئو هزینه بر است. در حقیقت بسیاری از مشاوران سئو خدمات خود را بصورت ساعتی ارائه می دهند. این بدان معنی است که پرداخت بک لینک سازی و سایر کارهای سئو به صورت ساعتی انجام می شود که می توانند گران شوند. برخی شرکتها ترجیح می دهند کار با مشاوران سئو در تابلوهای شغلی مانند Upwork از آنجا که به نظر می رسد مقرون به صرفه است ، اما نتایج آن جامع ، معقول و قابل اعتماد نیست. برون سپاری در هنگام انجام این کار به صورت جزئی ارزش این کار را ندارد.

دلایل استفاده از نمایندگی فروش

استفاده از نمایندگی فروش از جمله سودآوری مزایای بسیاری دارد. مزایای دیگر شامل موارد زیر است:

شما نتایج عالی کسب می کنید

مطمئنا ، شما می توانید یک مترجم آزاد را برای انجام لینک سازی استخدام کنید ، اما نتایج حاصل از هنگام فروش از فروش با نتایج یک فریلنسر غیر قابل مقایسه است. آنها از تکنیک های پیشرفته (و نرم افزاری پرهزینه) برای تجزیه و تحلیل معیارهایی استفاده می کنند که یک فریلنسر معمولاً نمی تواند.

مشتریان خاص خود را از دست ندهیم
به عنوان یک شرکت ، ممکن است شما مشتری های زیادی را از سوله هایی که هیچ صلاحیتی در آن ندارید با موفقیت بدست آورید. لازم نیست این معاملات را رد کنید زیرا آنها می توانند کار را برای شما انجام دهند. بیشتر فروشندگان در طیف های مختلف سلیقه ای مهارت دارند و با مشتریان متنوعی از صنایع مختلف کار می کنند.

بدون نیاز به خرید ابزار جستجوگرها

ابزارهای جستجوگر پر هزینه هستند و شاید شما تمایلی به خرید و یادگیری همه ابزارهای کار نداشته باشید. اکثر ابزارهای جستجوگرها با قیمتی بالا ارائه می شوند که باعث می شودکسب و کارهایی که به تازگی خدمات سئو را آغاز کرده اند غیرممکن شوند. اینجاست که خدمات فروشندگی مفید هستند.

آموزش در مورد خدمات نمایندگی فروش

بسیاری از مردم فکر می کنند که یک برنامه نمایندگی فروش فقط خدمات ایجاد لینک را ارائه می دهد. اما حقیقت این است که آنها با بنگاههای سئو تفاوت ندارند. آنها کلیه خدمات سئوی ذکر شده در زیر و موارد دیگر را ارائه می دهند.

تحقیقات کلید واژه

لازم نیست از ابزارهای جستجوگرها برای تحقیق در مورد کلید واژه استفاده کنید زیرا فروشندگان سئو می توانند کار تحقیقاتی در مورد کلمات کلیدی را برای شما انجام دهند. اگر می خواهید کلمات کلیدی برای مخاطبان محلی هدفگذاری شود ، می توانید از یک نماینده محلی برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی مرتبط با جستجوهای محلی استفاده کنید. بنابراین ، لازم نیست پول خود را صرف ابزارهای گران قیمت یا وقت خود کنید که بتواند در جای دیگری در تجارت خود صرف کند.
ساختار پیوندها
ایجاد لینک یکی از تمرکزهای اصلی فروشندگان سئو است. آنها از تاکتیک های زیادی برای ایجاد لینک های با کیفیت بالا استفاده می کنند و این کار را به گونه ای انجام می دهند که از وب سایت مشتری شما در برابر آسیب محافظت می کند.

حسابرسی در صفحه

در مبارزات انتخاباتی جدید سئو خود ، باید با یک ممیزی سئو در صفحه شروع کنید. فروشندگان سئو تکنیک هایی برای انجام ممیزی های بتونی دارند که با تجربه کامل و پشتوانه هستند. این حسابرسیها ممکن است فرصتی برای درآمد حتی بیشتر به محض برطرف شدن شکافها ایجاد کنند.

نحوه انتخاب بهترین نمایندگی فروش

نحوه انتخاب بهترین نمایندگی فروش

یک فروشنده باید به عنوان یک کمک کننده برای شرکت شما عمل کند. با ادامه فروش ارتباطات طولانی با فروشنده ارتباط برقرار خواهید کرد زیرا همچنان به سرویس های برون سپاری سئو می پردازید و کارهای مهم را برای مشتریان خود انجام می دهید. توجه داشته باشید که سئو ضعیف می تواند مشتری شما را به جریمه شدن توسط موتور های جستجوگر و همچنین به رتبه بندی آنها آسیب برساند بنابراین انتخاب نمایندگی مناسب بسیار مهم است.

در هنگام انتخاب نماینده فروش فاکتورهای زیادی وجود دارد که شامل موارد زیر است:

تجربه
آتون در حال تحول است: آنچه ممکن است امروز کار کند ممکن نیست فردا از آنجایی که موتور های جستجو دائماً الگوریتم های جدید را حذف می کند ، کار نکند. شما باید انتخاب نماینده فروش را با سالها تجربه حداقل 4 سال در نظر بگیرید.

ارتباطات
ارتباطات در هر نوع کار بسیار مهم است. هنگام انتخاب نماینده فروش ، باید در نظر بگیرید که با یک نماینده فروش پاسخگو باشید و پاسخگوی آگاهی باشد. برای دیدن نوع پشتیبانی از آنها در وب سایت خود نیز بررسی کنید. پیگیری کنید که چقدر سریع به شما باز می گردند ، به نگرانی های شما پاسخ میدهند و قول های آنها را پیگیری کنید

همچنین ، هنگام انتخاب بسته ها و برنامه های فروشندگان ، این را در نظر بگیرید …

توصیفات کسب و کار واقعی

در حالی که بیشتر افراد به بررسی ها و توصیفات آنلاین بستگی دارند ، وقتی نوبت به انتخاب نماینده فروش می رسد ، باید به دنبال توصیفات افراد واقعی باشید. توجه داشته باشید که بیشتر شرکتهای سئو از توصیف های جعلی استفاده می کنند. در اینجا ، شما باید مشاغل واقعی را پیدا کنید که از خدمات فروشنده استفاده کرده اند. بر روی سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بررسی کنید و مخاطبین آنها را بدست آورید تا بتوانید قبل از تصمیم گیری برای همکاری ، با آنها تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره فروشنده را کسب کنند

ردیابی تجارت الکترونیکی به طور مشابه به عنوان ردیابی هدف کار می کند اما متریک ردیابی شده کمی متفاوت است. برای مشاغل که POS (نقطه فروش) به طور مستقیم در وب سایت آنها قرار دارد ، ردیابی تجارت الکترونیک یک مرور کلی از داده ها را در طول یک کارزار جستجوگرها فراهم می کند و به مشاغل این امکان را می دهد تا فرصتهایی را در مقیاس پذیری و افزایش درآمد مشاهده کنند. با هدایت داده ها از طریق فیلترهایی مانند جستجوی ارگانیک ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و غیره می توان منشأ ترافیک را ردیابی کرد که به تعیین بیشتر کانالها از طریق سئو کمک می کند و آنالیز و در صورت لزوم بهبود می یابد.

ردیابی هدف برای مشاغل بزرگتر که می خواهند شاهد افزایش ترافیک ، هدایت و درآمد در وب سایت خود باشند ، بهترین کار را می کند. برای یک تجارت بزرگتر ، ردیابی هدف راهی را که وارد بازاریابی می شود نشان می دهد ، بنابراین آنها به درستی به بخش فروش واگذار می شوند. این به ما اجازه می دهد تا ببینیم که رسانه خاص به عنوان یک کانال بازاریابی مناسب است و موفقیت را با نتایج محور داده پیگیری می کند.

در تمام تلاشهای تبلیغاتی سئو، بازده سرمایه گذاری همیشه هدف اصلی ما است. نرخ بازگشت سرمایه معیار نهایی موفقیت در تعیین راه هایی است که سئو باعث افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما و رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو شده است.
مدیریت حساب در کمپین های سئو ما گزارش های ماهانه مفصلی را ارائه می دهد که تمرکز آن بر درآمد حاصل از تولید و بازده سرمایه گذاری است تا برنده های قابل توجه در کمپین سئو شما باشد ، همچنین زمینه هایی برای بهبود و افزایش احتمالی شیوه های سئو را نشان می دهد. امکان تجزیه و تحلیل رسانه ای که درآمد حاصل از آن به وجود آمده است ، مانند ترافیک ارگانیک یا توالی ایمیل ، به کمپین های سئواجازه می دهیم تا در کانالهای فعال با یکدیگر تماس بگیرند و آن را بهینه کنند.

پس از مشاهده نرخ بازگشت سرمایه و درآمد حاصل از لنز اثرات کمپین سئو، تعیین مقیاس پذیری یک تجارت آسان تر است. از درکنرخ بازگشت سرمایه و اینکه سئو چگونه از نرخ بازگشت سرمایه سود برده است ، مشاغل در هر اندازه می توانند تصمیم بگیرند که چگونه با استفاده از بهترین شیوه های سئو می توانید به رتبه بندی خود فشار بیاورید ، ترافیک بیشتری به سایت خود وارد کنید و Rنرخ بازگشات سرمایه و درآمد خود را افزایش دهید.

برای کسب و کارها ،مدیریت رهگیری کمی متفاوت به نظر می رسد. کسب و کارها تمایل دارند که از طریق تماسهای تلفنی و خدمات الکترونیکی منجر به تولید بازدهی شوند. ردیابی این تماس ها و ایمیل ها راهی را برای برقراری ارتباط با تجارت از طریق ترافیک ارگانیک برقرار می کند. سایر معیارها روندهای احتمالی در نتیجه تولید شده را نشان می دهد ، اما ردیابی ترافیک ارگانیک به شما اثبات کمی می دهد که تلاشهای سئو در واقع بازدیدکنندگان بیشتری را به همراه دارد و بنابراین منجر به تعداد بیشتری بازدید می شود.
برای مشتریان در اندازه های کوچکتر ، ردیابی تماس و پیگیری ایمیل به انتقال راه هایی که در آن ترافیک ارگانیک به سایت شما هدایت می شود کمک می کند ، به ما این امکان را می دهد تا به طور مداوم ویژگی های صفحه ای و خارج از صفحه را برای افزایش ترافیک ارگانیک به سایت خود بهینه کنیم.

SEO_Search_Ranking

آماده هستید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید ؟

تیم ما از متخصصین مجرب در زمینه سئو بهره میبرد و آماده ارائه خدمات بهینه سازی برای سایت شما میباشد.

بیایید پتانسیل وب سایت شما را به صورت رایگان ارزیابی کنیم .

مشاوره رایگان سئو