Project Description

کلمات کلیدی توسط آتون انتخاب شده اند که با سطح تجاری ، حجم و رقابت برای ارائه مشتریان جدید مطابقت دارند.

 

آتون صفحات ویژه جغرافیایی با ارزش بالا را با استفاده از بهینه سازی برای پیشی گرفتن از رقبای شما رتبه بندی می کند.

 

ترکیبی از فناوری آتون که افراد می توانند پیوندهای نامحدودی را برای هدفمندی با معیارهای تأیید شده توسط موتورهای جستجو گر از دامنه های ارجاع دهنده جدید به هر صفحه مورد نظر در وب سایت شما بدست آورند.

 
خدمات بهینه سازی سایت

برچسب سفید سئو با آتون

چرا آتون را انتخاب کنید
همه دلایلی که ما بهترین هستیم

تخصص آتون در سئو

با همکاری با ما ، برای هر یک از وظایف خود به تیمی از متخصصین سئو با تمرکز بالا، فداکار و پرشور دسترسی خواهید یافت. ما به عنوان مدیران فروش سئو با برچسب سفید ، ما دارای یک بخش کاملی از کارشناسان سئو هستیم که بسیار ماهر هستند و از تمام پیشرفت های مدرن در زمینه سئو آگاه هستند. ما با تمام الگوریتم های Google به روز می مانیم و مرتباً تنظیم می کنیم تا مطمئن شویم که خدمات ارائه شده به روز و مؤثر باقی می مانند.

خدمات جامع سئو

ما یک راه حل جامع برای همه نیازهای شما در سئو ارائه می دهیم. ما هر دو روش بهینه سازی خارج از صفحه و صفحه را برای بهبود نتایج موتور جستجو ارائه می دهیم. ما همچنین به کلیه کارهای فنی که شامل می شود ، رسیدگی می کنیم ، اما فقط به گزارش های سئو سئو ، ایجاد محتوای با کلمات کلیدی هدفمند و همچنین پیگیری و نظارت مداوم در عملکرد سایت های شما در SERP ها محدود نمی شود.

چگونه آتون از ناشناس بودن محافظت می کند

ما به عنوان یک شرکت برتر سئو سئو ، ما به عنوان یک همکار محرمانه برای شما عمل می کنیم. ما ضمن ارائه بهترین برون سپاری برچسب سفید برای مشتریان خود ، ناشناس خواهیم ماند. این به نوبه خود به شما در حفظ اعتبار و هویت برند کمک می کند.

اثربخشی هزینه استخدام آتون

استخدام و حفظ یک تیم جستجوگر داخلی در هنگام توجه به استخدام ، آموزش و سایر جنبه های دیگر استخدام کارمندان تمام وقت می تواند بسیار گران باشد. با استخدام آتون ، با از بین بردن هزینه استخدام ، هزینه آموزش و سایر هزینه های مرتبط با تشکیل یک تیم داخلی ، پولتان را پس انداز خواهید کرد.

صرفه جویی در وقت و پول با آتون

با استفاده از برنامه های سئو سئو با برچسب سفید ، شما در وقت و انرژی خود صرفه جویی می کنید که می تواند در جنبه های دیگر کسب و کار شما هزینه شود. به عنوان مثال ، شما می توانید بیشتر روی ارائه خدمات به مشتری استثنایی تمرکز کنید و این باعث رضایت مشتری می شود.

اگر به دنبال استخدام بهترین شرکت سئو برچسب سفید هستید ، خوشحال می شوید بدانید که ما همیشه در جستجوی مشتری های جدید هستیم. این که آیا شما یک توسعه دهنده وب مستقل ، یک آژانس بازاریابی ، یک شرکت طراحی وب یا یک تجارت کوچک هستید که به دنبال برون سپاری سئو هستید ، ما بیشتر از این که خوشحال شویم از شما می شنویم و درباره نیازهای شما صحبت خواهیم کرد.

ردیابی تجارت الکترونیکی به طور مشابه به عنوان ردیابی هدف کار می کند اما متریک ردیابی شده کمی متفاوت است. برای مشاغل که POS (نقطه فروش) به طور مستقیم در وب سایت آنها قرار دارد ، ردیابی تجارت الکترونیک یک مرور کلی از داده ها را در طول یک کارزار جستجوگرها فراهم می کند و به مشاغل این امکان را می دهد تا فرصتهایی را در مقیاس پذیری و افزایش درآمد مشاهده کنند. با هدایت داده ها از طریق فیلترهایی مانند جستجوی ارگانیک ، رسانه های اجتماعی ، ایمیل و غیره می توان منشأ ترافیک را ردیابی کرد که به تعیین بیشتر کانالها از طریق سئو کمک می کند و آنالیز و در صورت لزوم بهبود می یابد.

ردیابی هدف برای مشاغل بزرگتر که می خواهند شاهد افزایش ترافیک ، هدایت و درآمد در وب سایت خود باشند ، بهترین کار را می کند. برای یک تجارت بزرگتر ، ردیابی هدف راهی را که وارد بازاریابی می شود نشان می دهد ، بنابراین آنها به درستی به بخش فروش واگذار می شوند. این به ما اجازه می دهد تا ببینیم که رسانه خاص به عنوان یک کانال بازاریابی مناسب است و موفقیت را با نتایج محور داده پیگیری می کند.

در تمام تلاشهای تبلیغاتی سئو ، بازده سرمایه گذاری همیشه هدف اصلی ما است. نرخ بازگشت سرمایه معیار نهایی موفقیت در تعیین راه هایی است که سئو باعث افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما و رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو شده است.
مدیریت حساب در کمپین های سئو ما گزارش های ماهانه مفصلی را ارائه می دهد که تمرکز آن بر درآمد حاصل از تولید و بازده سرمایه گذاری است تا برنده های قابل توجه در کمپین سئو شما باشد ، همچنین زمینه هایی برای بهبود و افزایش احتمالی شیوه های سئو را نشان می دهد. امکان تجزیه و تحلیل رسانه ای که درآمد حاصل از آن به وجود آمده است ، مانند ترافیک ارگانیک یا توالی ایمیل ، به کمپین های سئو اجازه می دهیم تا در کانالهای فعال با یکدیگر تماس بگیرند و آن را بهینه کنند.
پس از مشاهده نرخ بازگشت سرمایه و درآمد حاصل از اثرات کمپین سئو، تعیین مقیاس پذیری یک تجارت آسان تر است. از درک نرخ بازگشت سرمایه و اینکه سئو چگونه از بازگجشت سرمایه سود برده است ، مشاغل در هر اندازه می توانند تصمیم بگیرند که چگونه با استفاده از بهترین شیوه های سئو می توانید به رتبه بندی خود فشار بیاورید ، ترافیک بیشتری به سایت خود وارد کنید و نرخ بازگشت سرمایه و درآمد خود را افزایش دهید.
برای مشاغل کوچکتر ، رهگیری پیگیری کمی متفاوت به نظر می رسد. مشاغل کوچکتر تمایل دارند که از طریق تماسهای تلفنی و توالیهای الکترونیکی منجر به تبهره برداری شوند. ردیابی این تماس ها و ایمیل ها راهی را برای برقراری ارتباط با تجارت از طریق ترافیک ارگانیک برقرار می کند. سایر معیارها روندهای احتمالی در محصولات تولید شده را نشان می دهد ، اما ردیابی ترافیک ارگانیک به شما اثبات کمی می دهد که تلاشهای سئو در واقع بازدیدکنندگان بیشتری را به همراه دارد و بنابراین منجر به تعداد بیشتری می شود.
برای مشتریان در اندازه های کوچکتر ، ردیابی تماس و پیگیری ایمیل به انتقال راه هایی که در آن ترافیک ارگانیک به سایت شما هدایت می شود کمک می کند ، به ما این امکان را می دهد تا به طور مداوم ویژگی های صفحه ای و خارج از صفحه را برای افزایش ترافیک ارگانیک به سایت خود بهینه کنیم.
SEO_Search_Ranking

آماده هستید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید ؟

تیم ما از متخصصین مجرب در زمینه سئو بهره میبرد و آماده ارائه خدمات بهینه سازی برای سایت شما میباشد.

بیایید پتانسیل وب سایت شما را به صورت رایگان ارزیابی کنیم .

مشاوره رایگان سئو